SSGS: Svečano otvaranje skejt parka

SSGS: Svečano otvaranje skejt parka

Reče Kobra da se bavi "svojim dvorištem"... Žiža jbt. pa ti se baviš svim našim dvorištima i nema u koje, što privatno, što gradsko i seosko ne zaviriš. Privatizovao si svaku jbnu temu na Soinfo, stručan si po pitanju apsolutno svih tema i sad još i pričaš o "stranačkoj ideologiji" SNS-a. Jesi ti dobro???
Sve sve, ali pričati o ideologiji i programu u današnje vreme, a posebno iz pozicije nekog aktivnog i napaljenog SNS člana je više nego smešno i neozbiljno. Ne znam da li te pre demantuje isključivo medijska halabuka i šarene laže koje tvoj SNS prodaje - gomila reči i dela skoro nigde, ili te još više o PROGRAMU I IDEOLOGIJI demantuju šefovi stranke i pola stranačkog kadra koji su do juče imali noževe u zubima, pa su od velikosrBskih i ratnohuškačkih ideja došli do evropejaca... Jer nisu sabrali posle toliko godina i toliko poraza 2 i 2, jer ih niko spolja nije lepo istrenirao i rekao kako treba, JER PROGRAM A NE INTERES 
Žiža, ništa bolji nisi nego ove naivne žute i ex žute snaše.
P.S. uspešno si skrenuo JOŠ JEDNU TEMU sa poente, i ne znam dokle će to više tolerisati administratoska ekipa jer na svaku temu o čemu god da se radi, ti izaseravaš svoju naknadnu pamet ofarbanu SNS bojama, pa makar se radilo i o skejt parku... ALO, prošla kampanja, dobili ste, aj sad manje melji i zavrni rukave pa radi, ako si uopšte u prilici da išta radiš sem lepljenja plakata a u međuvremenu se nadaš da ćeš dobiti nešto više. Batali više Soinfo, da si ozbiljan u svemu što govoriš znao bi da su izbori završeni pre 5 dana i da imaš sve uslove da sad radiš a da te niko ništa ne pita. Adios!

poruka menjana pre 6 godina
zerx @ Čet, 20.03.2014. 04:39
zerx:
 uredi svoj post da se može čitati... od besa i izliva gneva pomalo se gubiš, koncentracija ti vidno opada... još malo i mene ćeš dostići po broju odgovora na skoro svako moje javljanje... 

Ima ovde na SOinfu jedna opcija na kojoj se možeš prijaviti za administratora... konkuriši, pa ako te ljudi prime u svoj tim, eto ti prilike da uređuješ forum kako ti volja, kako ti zamišljaš da bi trebao da izgleda i koja pravila da važe...  kome se bude sviđalo, biće tu, kome ne, pronaći će neko drugo mesto da se informiše i da proćaska... 

nego, reko bih ja da ti bez SOinfa naprosto ne možeš da započneš dan, da ne zaviriš šta danas ima novo, šta je napisao kobra ili neko drugi, a pošto ne spadaš u neopredeljene, na tvoju žalost, teme su pretežno iritirajuće po tebe... 
sažaljevam slučaj, kada bude nešto lepo i pozitivno od strane sadašnje vlasti, veruj da ću biti prvi koji će o tome dati svoj pozitivan komentar... 

Olabavi malo zerx  i prihvati činjenicu da postoje i drugačiji od tebe...
Kobra @ Čet, 20.03.2014. 07:37
Mi jesmo drugačiji od tebe, a znaš i sam zašto
Istaknuto žut Istaknuto žut @ Čet, 20.03.2014. 10:38
Baš kao priča o "Lazićevom" toaletu, kao priča koja nikad nije dobila svoj epilog, danas još jedna u nizu nedovršenih...

Radnici JKP Zelenilo su juče iz skejt parka uklonili jednu spravu, a danas će još jednu. Foto 36308 Dve sprave u skejt parku na Prvomajskom bulevaru bile su vidno oštećene već neko vreme i od strane nadležnih ocenjene su kao nebezbedne, pogotovo za mališane koji se tu najčešće igraju. Zbog toga je odlučeno da se one uklone. Jednu su radnici JKP Zelenilo isekli juče, a drugu, veću, će tokom dana. Skejt park postavljen je pre šest godina i tada je predviđeno da će sprave bezbedno služiti četiri godine. Možda bi one još i potrajale da neki delovi nisu nasilno otkinuti a već postojeća oštećenja su nesavesni građani dodatno uvećavali. Kako smo nezvanično saznali, moguće je da će ovaj prostor ostati jedno vreme prazan, verovatno do sledeće godine, dok se ne pronađu sredstva za ovu ne tako jeftinu investiciju pravljenja novih sprava - rampi u skejt parku. Postoji mogućnost da gradski arhitekta osmisli nešto prikladno što bi moglo tu da se postavi ili će i preostale sprave u skejt parku biti potpuno uklonjene, a ovaj prostor će biti preuređen za drugu namenu. Opcija šta će biti među posetiocima skejt parka ima mnogo, a nadležni će se već oglasiti sa onom koja je tačna. Prema rečima jednog od prisutnih roditelja na igralištu, grad je preko javne nabavke tražio ponudu na koju se javio jedan ponuđač i potraživao između 5 i 6 miliona za skejt park što je bilo mnogo novca. Takvu ili makar sličnu javnu nabavku nije bilo moguće pronaći u zvaničnim dokumentima.
Izgradnja skejt parka kod Samoizbora završena je u januaru 2014. godine. „Investicija” je bila vredna 85.000 evra.
http://www.soinfo.org/vesti/vest/21779/1/Uklanjanje-sprava-iz-skejt-parka/

Skejt park, za samo 4 godine svojom dotrajalošću potvrdio da je to bila promašena i sumnjiva investicija, za koju je nakon smene "žute" vlasti najavljivana PROVERA... Rečeno, obećano, NIKAD urađeno... još jedan "spomenik" predhodne vlasti odlazi nekažnjeno u istoriju, pojela maca...
Naravno da je "pojela maca" kad su tada Lazićevi "graditelji" samo preobulki dresove i postali deo novog tima, nove vlasti, novog sutra...
I sad jednostavno pitanje: Kako kazniti bivše, tj. sada "naše", kako sancionisati gluposti i promašaj, kad su ti isti sada deo nove vizije Sombora...

I zato je najbolje ovako, ukloniti tragove, spaliti dokumentaciju, pa raspisati neki novi tender, spiskati neke nove milione, a gubitnike i secikese ostaviti da i dalje "vizionarski" uređuju grad...
Kobra @ Uto, 13.08.2019. 08:58