Digitalni fotoaparati?

Digitalni fotoaparati?

Nigde se "ne prica" o digitalnim fotoaparatima?
Katmay @ Sre, 22.06.2005. 02:02
a šta bi ti da se priča o njima?
Nesha @ Sre, 22.06.2005. 10:31
Tako sam i mislio...

Pozdrav!
Katmay @ Sre, 22.06.2005. 16:56
Mozes ti otvoriti novu temu o dig. fotoaparatima.
Ima li nesto konkretno sto te zanima, ili...?

Pozdrav!
theatrical worm theatrical worm @ Čet, 23.06.2005. 21:12
Dovoljno je da kroz ovu, ve'ć postojeću temu, sa dobrim naslovom počneš pisanije o digitalcima. Ako te nešto muči ovde ima ko da ti pomogne. Slobodno pitaj ili se raspiši.
U slučaju da imaš neki digitalni foto aparat sa kojim ne znaš šta bi, SOinfo.org timu bi baš odgovarala takva donacija :)
savamajstor savamajstor @ Pet, 24.06.2005. 01:59
Mislim da to ipak nije njegov problem, mada nam ne bi škodio još jedan digitalac :D
Nesha @ Pet, 24.06.2005. 14:17
@theatrical worm
Cudno mi je to sto se niko ne zanima za digitaliju i sto niste vi, kao moderatori, postavili temu o istim. Mozda bi neko i "progovorio".

@savamajstor
Ne muci me nista i ne treba mi pomoc. Moja uloga bi bila da pomazem, sa ostalima na ovom forumu koji se razumeju u digitalne fotoaparate. Sto se tice donacije - tesko, ali mozete da dobijete (SOInfo) aparat po dobroj ceni...

@Nesha
U pravu si!

Pozdrav svima!
Katmay @ Pet, 24.06.2005. 18:08
Kad vec redom prozivas,u svoju odbranu imam da kazem da ja bas i nisam tako jako aktivan clan. :D A i kad jesam,brinem se za pozorisna desavanja.
Obratila sam ti se tek onako kao slucajni prolaznik uz opasku da mozes sam poceti nesto sto ovde nema a mislis da bi trebalo biti.

Pozdrav jos jednom.
theatrical worm theatrical worm @ Pet, 24.06.2005. 22:21
Nisam nikoga "redom prozivao", pogresno si me rezumela. Nista lose nisam mislio, niti imam nameru da prozivam ljude, pogotovo na forumu.

Kad si vec spomenula pozoriste, ima li Telekomov sindikat (jos uvek) neki popust za pozorisne karte? Znas li mozda nesto o tome?

Gledao sam neke tvoje fotke (u glavnom mi se svidjaju) pa sam naleteo na jednu, na kojoj pise da je blenda f/2.0 a aparat je Oly 740 UZ? Kako to?

...recimo da sam poceo :)

Pozdrav!
Katmay @ Pet, 24.06.2005. 23:28
Mislim da Katmay nista nije lose mislio... samo da se obogati forum jos jednom veoma aktuelnom i korisnom diskusijom o digitaliji...

Pozdravljam sve i nadam se kvalitetnim postovima na ovu temu :)
Ambience @ Pet, 24.06.2005. 23:35