Vučić: Narednih dana se rešava pitanje Borelija

Vučić: Narednih dana se rešava pitanje Borelija

- Izbori 24. aprila su veoma jednostavan, prost izbor između prošlosti i budućnosti. Prošlost, prošlost su oni koji su učestvovali u svim pljačkašim privatizacijama, koji su razorili sva somborska preduzeća. I da kažem ljudima iz Borelija, bavićemo se narednih dana njihovim pitanjem i naćićemo rešenje i za taj problem - rekao je između ostalog na mitingu u Somboru, nosilac liste Srpske napredne strane, Aleksandar Vučić. Govore Aleksandra Vučića i Saše Todorovića možete preuzeti u prilogu vesti. 

poruka menjana pre 4 godine
Saša Todorović.mp3 Aleksandar Vučić.mp3
savamajstor savamajstor @ Čet, 14.04.2016. 00:07
LAŽEŠ, VUČIĆU!

Lažeš čim zineš. Glumiš kako si iznenađen velikim brojem ljudi, a znaš da vozate 5.000 ljudi po Srbiji, od grada do grada.
Lažeš da nisi lopov. Odakle ti imovina od 1,1 miliona evra samo u nekretninama?
Šta je sa Asomacum, bratovom firmom?
Zašto u kampanji ne spominješ Beograd na vodi, kad je to navodno giga-mega projekat?
Gde je Mercedes u Ikarbusu?
Šta je sa FAP-om?
Šta je sa fabrikom čipova?
Lažeš da te svi poštuju, a Rusi ti javno uvaljuju maketu S-300, jer znaju da se ložiš na makete.

LAŽEŠ VUČIĆU!

Igrali se tvoji ministri, pa ubili sedam ljudi. Štitiš ubice.
Za ministra zdravlja si postavio čoveka za koga je svedok saradnik na sudu izjavio da je ubijao za zemunski klan.
Družiš se sa novinarom koji je bio na platnom spisku istog klana.

Zadužio si za 4 godine ovu zemlju za skoro 10 milijardi evra, a ništa se u Srbiji ne gradi.
Potpuno su stale investicije.

Potpisao si priznanje Kosova, a pričaš kako si ga ti odbranio.

LAŽEŠ VUČIĆU, jer to je jedino što znaš da radiš. Dana radnog staža nemaš, a o svemu u ovoj zemlji odlučuješ.

Polupismen @ Čet, 14.04.2016. 00:46
Ahaa, tako i ja isto prob`o da resim neke probleme.Kazem ja jednom sve cu da vas resim i mislio gotovo, svi reseni.Kad nece samo na pricu, mora nesto i da se uradi.Tek kada sam poceo da svoje reci sprovodim u delo, onda nekako krenulo....Pun je kufer ovom narodu praznih reci, olako izgovorenih obecanja, i demagogije, rezultati toga su vidljivi na svakom koraku.Ko hoce neka glasa za tako nesto, ja Smiley .
lokalpatrijot @ Čet, 14.04.2016. 11:34
Prvi dan prosao, imamo li resenje za Boreli?Da li ima neko na ovom portalu ko je radnik Borelija pa da nas malo uputi i obavestava o toku resavanja ovog problema?Ajde ukljucite se.
lokalpatrijot @ Čet, 14.04.2016. 20:24
Znas kad ce Vucic da resi pitanje Borelija NIKADA zato sto ON samo obecava a nista neradi .A Vuciceve prestavnike samo interesuju PARE  jer su toga zeljni, ustvari to je bolest.
Gorčilo97 Gorčilo97 @ Čet, 14.04.2016. 20:34
Gorčilo97
Smiley
lokalpatrijot @ Čet, 14.04.2016. 22:06
Što Vučić  kaže tako i bude, to smo se uverili više puta.Iz njegovih usta u božije uši!
Zeusgrom Zeusgrom @ Ned, 17.04.2016. 09:00
Da,da resice kao sto je resio i pitanje Severtransa,Trepce...Tu pricu ste vec odavno ispricali a njen kraj se i te kako vidi,zato molicu te Gromicu ili Gromice bez daljnih lazi i ispiranja mozgova.Gradjanima ste se vec zgadili sa vasim obecanjima racunajuci na Vucicevu pomoc.
obican posmatrac @ Ned, 17.04.2016. 09:13
Gospodo negativci da li ste vi nešto doprineli da nam bude bolje ili samo umete da napadate ljude koji rade nonstop da Srbija postane moderna evropska država u kojoj će svi hteti da žive i rade.Probajte da gledate probleme iz nekog drugog ugla pa ćete verovatno drugačije i reagovati.Treba poštovati nečiji rad ako već neželiš da pomogneš u rešavanju problema.
teo402 teo402 @ Ned, 17.04.2016. 09:17
Zeusgrom: Što Vučić  kaže tako i bude, to smo se uverili više puta.Iz njegovih usta u božije uši!
obaćao nam je predsednik da će svako ko je u ime stranke traži PARE biti smenjen pa i procesuiran

Kako možemo da vidimo, ne samo da su smenjeni, nego su pojedinci i na izbornim listama 

PS: treba li ponavljati slučajeve gerontodomaćica, poljočuvara i desetine zaposlenih, i gde završava taj novac !!!!!!!!!!

VUČIĆ ZAVODI RED U NAPREDNJACIMA: Ko u moje ime traži pare za SNS biće UHAPŠEN!

Premijer Srbije i lider SNS najoštrije je zapretio pojedincima, uključujući i stranačke funkcionere da će u zatvoru završiti svi koji pozivajući se na njega traže novac od firmi ili pojedinaca za stranku
http://www.telegraf.rs/vesti/politika/1551791-vucic-zavodi-red-u-naprednjacima-ko-u-moje-ime-trazi-pare-za-sns-bice-uhapsen

PS: ili je možda dozvoljeno reketirati zaposlene i firme, ali se samo NE sme pozivati na Vucica !?

poruka menjana pre 4 godine
Kobra @ Ned, 17.04.2016. 09:33