ZZ Kljajićevo: decenijski dužnik rasprodaje poljoprivredno zemljište

ZZ Kljajićevo: decenijski dužnik rasprodaje poljoprivredno zemljište

JVC
dobro, ja po tebi lud...  samo brzo će onaj ko te angažovao da ovde tumaraš uvideti koliko si ti zaista glup, ali i veoma koristan kako bi se vesti širile...
svaki tvoj post je dobrodošao, svakim svojim slovom ovde napisanim, ti samo daješ nesumnjiv dokaz nervoze među onima o kojima je ovde reč...
Dakle, JVC, ko boga te molim samo nastavi u svom stilu, sve ove naše prepiske pažljivo prate i čitaju svi oni kojima je to interesantno...

a svima ostalima kojima su ovakve teme degutantne, ja se evo izvinjavam i molim da pređu na nešto drugo, ali neka shvate da i ovakvim lopovlucima i konstantnom ukazivanju nadležnima da kriminal caruje i dalje, neko jednostavno mora da se bavi... i nemojte nama bivšim radnicima PP Kljajićeva, koji smo se našli na ulici, braniti pravo da se borimo za istinu, za sve ono što nam je kao ljudima oteto...

Razumem ja i takve kao ti JVC, nisi ti sam ni jedini, jer velika je prevara učinjena nad našim preduzećem a stotine radnika koji su gradili to preduzeće ostalo je na ulici, upropašteni životi, a mnogi već i nisu među živima, i sve to treba sakriti, zataškati, obesmisliti svaku inicijativu za reviziju i prispitivanje transformacije bivšeg društvenog preduzeće PP Kljajićevo...

PS: a za tvoju informaciju, policija već proverava sve ove navode, tako da slobodno poruči svojim nalogodavcima da imaju jedinstvenu priliku da se izjasne, pa i da sami podnesu prijavu kojom ti ovde beskorisno mlatiš...

Kobra @ Čet, 24.01.2019. 12:33
Ti si dobro lud Branko. Iskreno se nadam da ces da odgovaras za sve lazi koje ovde iznosis.
JVC @ Čet, 24.01.2019. 13:11
JVC
zadnji si koji može i ima pravo da sprečava svakog onog ko je na bilo koji način ugradio deo svog života u to preduzeće da se bori istinu, ma koliko to izgledalo nemoguće i nestvarno u vremenu u kojem živimo. kako je bez dinara nestalo naše poljoprivredno preduzeće, i gde su u svemu tome stotine bivših radnika, jeste pitanje sa kojem svi mi ustajemo i ležemo tolike godine...

Verovatno to nikad i neće biti rešeno jer je mnogo toga upetljano u ovaj kriminal, od nas samih pa do korumpiranih sudova koji su takve kriminalne radnje "ozvaničili"...

ipak, ostaje nada da će odgovorni kad - tad, i bar delom položiti račun za učinjeno... to je i jedino što nam ostaje i dokazivanje ovakve vrste da je sve to bila opasna prevara, i da je nova ZZ isto tako prevara i sredina u kojoj caruje kriminal...

PS: eto, u najavi je zakon o poreklu imovine, kažu za sva dela i nelegalnu imovinu stečenu 25 g. unazad, pa eto i prilike da uporedimo kako su to beskućnici s početka priče postali imućniji stanovnici našeg grada...
Možda nekad, možda nikad... Smiley

Kobra @ Čet, 24.01.2019. 14:45
Priznaj da ti nedostaje KRaduckanje iz iste?
JVC @ Čet, 24.01.2019. 15:18
naročito tebi da  priznam, polumozganu ...

Kad već časkamo ovako neobavezno, moj status u preduzeću je bio specifičan... pred svaku iole ozbiljniju malverzaciju ili manipupalciju žitom i sličnom zrnastom robom iz silosa, što je bilo redovna praksa onda, a još više dan danas, jer proverena praksa se teško napušta, ovakvi poput mene bii su na prinudnom odmoru, slobodnim danima, ili još češće, idi šetaj dok burezeri ne odrade posao... teško je bilo postati deo "tima", ne za kraduckanje, već na kamione brale...

Bilo je i časnog sveta, debela većina koja je sve to gledala, a gleda i danas kako se krčmi i nestaje tuđi trud i znoj, kako se rasprodaje i nestaje deo po deo, lokal po lokal, hektar po hektar, mlin, a kažu da je i farma na redu...

I sad, ako je sve to u redu, ako je sve to što navodim po zakonu, ne vidim razloga za nervozu, za napade ovakve vrste ili na ulicama... zašto se uzbuđujete ako radite ispravno, ako ništa nije sakriveno...

ako ste pak nečim uvređeni i okaljan vam je obraz i čast, pa postoji i za to lek, a ne fizički obračun na sred ulice...

Kobra @ Čet, 24.01.2019. 15:58
Sto te vredja odmah? A nisi voleo uzeti malo firmin kombajn pa skinuti i svoje o trosku firme pa malo i tudjeg? 
JVC @ Čet, 24.01.2019. 17:06
JVC
pa ti si prolupao na skroz...slabo kapiraš ove što te lože i filuju, idi na dodatne instrukcije...

ajd odoh, odigrao si svoje na ovoj temi... čekaj drugu temu kad bude krenula, uskoro će  TOPtema...
Kobra @ Čet, 24.01.2019. 17:25
Za tebe sam streptomicin,samo pricas napamet godinama,celo Kljajicevo zna sta si i kako si radio,tako da cuti.... pametniji si.....
JVC @ Čet, 24.01.2019. 17:50
celo Kljajicevo zna
JVC
posebno su pamentni ovi što govore u ime celine... celo Kljajićevo, ceo Sombor, pa cela Srbija... a ovamo moj do mojega, tek jedva frtalj polupismenjaka, lažova i prevaranata...

Kad si to i gde postavio ili objavio samo JEDAN papir, dokument, pisani trag, bilo šta čime bi potkrepio to što pišeš...

Za razliku od tebe ja objavim i dokument, pa nek čita i proverava ko želi...

Kad smo pisali o lažnim i sumnjivim diplomama, imali ste crno na belo, od diplome pa do svih drugih dokumenata koji govore koliki je obim prevare, kako za Nadu Mandić tako i Velibora Đanića...

Dug ZZ od gotovo 380.000 E sve crno na belo, sve u pojedinačan hektar od 622 koliko je bilo uzurpirano...
Ovo oko ukopavanja uginulih životinja, imate crno na belo ugovor između ZZ i MZ, uskoro će i izjava radnika koji je neposredno radio na tome, imate zakon koji kaže da je to krivično delo, kazna i do 3 mil.

I šta tu sad nije jasno, šta još fali ?    jako mi je žao što si ti s one druge strane tarabe, ja te razumem, i šta da ti radim...

Kobra @ Čet, 24.01.2019. 21:26
A ti si sve dokazao,bravo Poaro!
JVC @ Čet, 24.01.2019. 21:51