Gradonačelnica obmanjuje javnost, propalo 550 radnih mesta!!!

Gradonačelnica obmanjuje javnost, propalo 550 radnih mesta!!!

Kobra, koje dve struje su u pitanju, to mi nije baš najjasnije?
Odavno se Rusu nezvanična stolica zadrmala, ali, rekao bih nekom drugom inicijativom,a ne Dušankinom. Struje su podjednake su snage, kad je Rus još tu i situacija je ili/ili?
neko @ Uto, 15.01.2019. 20:24
Zna se ko je Rusa uzdrmao i za koliko miliona reketa za izgradnju svog novog gnezda dotični mora da leti, a Duda se razlikuje od dotičnog po stranci koja nije nikad perferila politiku sps-srs-sns. Samo je najveći problem što sada u sns ima više bivših članova ds nego što ih je ostalo u ds ali evroradikalski glasač to ne preopznaje što iz svoje maloumnosti što zbog svoje lične pohlepe.
lepi džoni @ Uto, 15.01.2019. 20:46
neko: Kobra, koje dve struje su u pitanju, to mi nije baš najjasnije?
Odavno se Rusu nezvanična stolica zadrmala, ali, rekao bih nekom drugom inicijativom,a ne Dušankinom. Struje su podjednake su snage, kad je Rus još tu i situacija je ili/ili?
neko
nisam pominjao nikakve "struje" već faktičko stanje... naravno, viđeno okom nekog ko nije blizu vatre, ali logički razmišlja...

vratimo se na ono što je suština ili bit svega kroz šta prolazimo: u poslednje dve godine, možda koji mesec i više, sns je "udomila" bez ikakve ozbiljne selekcije i provere kredibiliteta, a još manje intelekta, sada već pozamašan broj korisnika tuđeg leba i rada... pokazalo se to, nažalost i na nesreću, kao promašaj ( strateški ) i kao veliko poniženje za sve one koji su verovali da ipak postoji kakav - takav red, da se mesto treba zaslužiti, a ponajpre da za svako mesto treba imati znanje, a da samo imanje "mooda" nije dovoljno i da se uterivanjem straha od ne znam čega sve više,  ne može daleko stići...

Struje su podjednake su snage, kad je Rus još tu i situacija je ili/ili?
opet kažem, nema nikakvih struje, već jednostavno neko kome se "smeši" smena logično pokušava da opstane i povrati poljuljano poverenje i eventualnu podršku, a da ni sam ne zna ko bi to mogao da ga podrži, jer realno nikad nije ozbiljno ni prihvaćen u stranci, naročito od, ponavljam, starih i odanih članova.
Ubeđen sam, experiment sa predajom kompletnog lokalnog sns u ruke jednog čoveka, koji je potpuno nepoznat preleteo ko zna otkud i šta je tamo radio, jeste totalni promašaj za jednu tako ozbiljnu stranku, koja ima ozbiljnu državnu i naročito spoljnu politiku, tako jakog lidera kojeg eto potkopavaju lokalni diletanti i politički nedozreli pojedinci... duboko se nadam, sada već bivši !!

A ako baš i postoji kakva struje, na toj strani mogući su jedino "sveži" preletači, a to je beznačajno u odnosu na sve one koji žele promene, i to što hitnije...

poruka menjana pre 1 godinu
Kobra @ Uto, 15.01.2019. 21:16
Mozete i Dusanki i Rusu da pljunete pod prozor. Pogotovo vas dvoje Prokica.

@kobra @panda
Sta ti pricas o SNS-u kad nisi ni clan, nemoj da lupetas gluposti. A kad smo vec kod zutih g...a ti si najvece,nemoj da zaboravis da si na proslim izborima u selu podrzavao DS i Bokana iz Novog Sada sa njegovom kombi strankom. Zato cuti, mnogo si pametniji... 

poruka menjana pre 1 godinu
JVC @ Uto, 15.01.2019. 21:27
JVC
ne, nego si ti... hahaha...

a gde si pronašao sebe iz svega ovog što je napisano...  

Kobra @ Uto, 15.01.2019. 21:49
Ja sam nemi posmatrac. Kad porastem necu da budem kao Kobra.
JVC @ Uto, 15.01.2019. 21:52
JVC
aha, kako da ne, samo posmatrač ...

nego, kad si se već dohvatio tastature, duguješ nam obaveštenj...

ovde i javno, doduše kao anonimni JVC, obzirom da si iz sveta sporta, ti nam reče ne tako davno da ćeš nas izvestiti kako napreduje novi fudbalski klub u Stanišiću...
I, pa kako ide tamo rad sa decom, kao napreduje obećano uređenje terena, šta ima novo uopšte ??

Kobra @ Uto, 15.01.2019. 22:00
Kobra baš si našao rusovog sledbenika i tal-ortaka da pitaš za novi fk
lepi džoni @ Uto, 15.01.2019. 22:25
Ja sa sportom imam veze kao mara sa krivim k.... Opet iznosite lazi, mora li to tako? 
JVC @ Uto, 15.01.2019. 22:59
JVC
prvi si započeo ukrivo i da popuješ... slažem se, nije potrebno, vratimo se na temu...

Kobra @ Uto, 15.01.2019. 23:34