Kablovska i po selima

Kablovska i po selima

Krajem februara ili pocetkom marta ce poceti sirenje kablovske i po okolnim selima jos se ne zna kada ce tacnije poceti sklapanje ugovora sa gradjenima sela po kucama ali ce uskoro sigurno. Vise o tome cu vas obavestiti kad i ja saznam nesto vise koliko su cene i ostalim uslugama sto nudi sbb bice te obavesteni. Toliko od mene za sad. :)
lords of the kings lords of the kings @ Sre, 25.01.2006. 21:30
Kad završe sa selima valjda će se setiti Sombora. :twisted:
Ridjobradi Jah-Man Ridjobradi Jah-Man @ Čet, 26.01.2006. 19:06
hahahha :D ne bih znao da ti odgovorim na ovo ali cim budem sazno nesto vise javicu obecavam, sta ce biti sa ostatkom sombora koji jos nije pokriven kablovskom stvarno ne znam i verovatno ce i on uskoro biti pokriven ili se ba :wink: r nadam kao i ti! :?
lords of the kings lords of the kings @ Pet, 27.01.2006. 17:44
:thumb:
Ridjobradi Jah-Man Ridjobradi Jah-Man @ Pet, 27.01.2006. 19:48
U extra napokon cu moc imat kablovski net wirelles je prespor :x
Damned in black @ Pon, 29.01.2007. 01:57
nažalost, ova tema je od prošle godine :lol_2:
pcmaniac pcmaniac @ Pon, 29.01.2007. 11:50
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!
Taman sam se obradovao da cu dobiti kablovsku :cry: :x
Damned in black @ Pon, 29.01.2007. 17:53
heheh... pogreši čovek... :)
Nesha @ Pet, 02.02.2007. 21:03
videh temu pa reko da napisem par reci.... radim u firmi koja se bavi i tim pitanjem (nije SBB.... SBB nema ni nameru da radi sela), projektovanje i nabavka opreme ,.... zamalo prosle godine da se desi izgradnja Bezdan... Monostor.... i jos dva sela da se povezu sa njima.... potpisani i ugovori i sve ali.... da da uvek ima i to ali..... zamislite ..... INVESTITOR POSLE POTPISA UGOVORA IZJAVI DA NEMA PARA :twisted: .... hahshahahahha ,majku im propao nam posao... hihih...(dobro bila su dva investitora u igri pa jedan povukao drugog i kako to vec ide.... a sa druge strane ove godine se mozda nesto i realizuje.... mozda i na drugoj strani... Kljajicevo... Conoplja... i sta vec ide sa te strane jos.... ideja je da se povezu sela sto je lako izvodljivo.... eto najsvezijih informacija....
realna realna @ Pet, 02.02.2007. 22:17
ma na kablovskoj nikad nista nema...imam kablovsku 2 god.imam 50 kanala a retko kad nesto ima zanimljivije.
mardzina mardzina @ Sub, 03.02.2007. 19:48