ADSL

ADSL

Da li neko zna kad ce biti moguce dobiti ADSL u Somboru?

Do sad sam seraspitivao kod vise operatera i svi su mi dali odgovor da moja linija ne podrzava ADSL,iako se nalazim na novoj centrali.
grce @ Ned, 30.04.2006. 22:55
Priča se ... bar u EUnetu krajem godine ....
DrNoise DrNoise @ Pon, 01.05.2006. 12:47
cisto sumnjam... i mnogi veci gradovi od sombora nemaju adsl... adsl-ovanje novog sada je tek nedavno zavrseno tako da ne ocekujem nista pre proleca 2007. .. bas i zbog toga sto ce morati neke centrale da menjaju tj update-uju.
dvnitycker dvnitycker @ Pon, 01.05.2006. 15:06
Ni u Novom Sadu ADSL nije zaživeo u potpunosti. Razlog je nedovoljna obučenost (ili lenjost) telekomovih ljudi i nedostatak uredjaja kako za krajnjeg korisnika tako i za centrale. Ja sam potpisao ugovor sa PTT-om pre 20-tak dana i još nisam priključen !!!
nepechon @ Pon, 01.05.2006. 18:06
. i mnogi veci gradovi od sombora nemaju adsl...

to je zbog malog stepena digitalizacije telefonskih priključaka, a Sombor je po tom pitanju među boljim gradovima...

Inače ja sam čuo da će adsl u SO početi krajem ove ili početkom sledeće godine.
Nesha @ Uto, 02.05.2006. 13:19
Ja sam iz Subotice i bio sam prosle godine negde u prolece da se raspitam kod eunet-a i rekli su ako se prijavim onda kad sam bio bice prikljucka septembra te godine. Nisam se prijavio, a u SU ni dan danas nema traga od ADSL-a
Sasho @ Sre, 13.09.2006. 14:54
pozdravljam vas iz ravnoga srema.cudi me da grad kao Sombor nema razvijenu wireless mrezu,to sam zakljucio posto sa juce bio u Somboru i nisam primetio antene po krovovima,ja koristim wireless vise od godinu dana i to "vucem " signal nekih 6 km i zadovoljan sam.ADSL je nedostupan jer navodno nema tehnickih mogucnosti,isdn jako skup,kablovsku tv uvode al nema ju interesa da puste internet preko kablovske jedino resenje je wireles a kada se sve sabere i nije tako skupa oprema spram onoga sto se dobije,toliko za sda pa pozdrav svima jos jednom.....
marco_194 marco_194 @ Pet, 15.09.2006. 19:29
Stigao je i taj ADSL
MuadDib MuadDib @ Uto, 20.03.2007. 14:25
ADSL je pre stigao u Sombor nego u Suboticu, a ja sam u Subotici dobio jako brzo priključak dok u Somboru još čekam....
DrNoise DrNoise @ Uto, 27.03.2007. 16:24
Ja sam u So dobio adsl pre dve nedelje cini mi se, nije neka basnoslovna brzina, ali je od dial-up mnogo bolji :)
Nesha @ Sre, 28.03.2007. 13:00