Konfiguracija vasih snova

Konfiguracija vasih snova

ne treba ti modem, poshto si na SBB.
I nemoj nishta integrisano uzeti. Obaveyno odvojeno grafichku i muzichku.
Toliko od laika :)
savamajstor savamajstor @ Pet, 08.06.2007. 13:58
:? jbt koji ste wi frikowi hahahhaa
kompjutrer je samo MASHINA skontajte!
ne razumem to odushewljawanje tehnologijom koja ce nas na kraju i unishtiti :roll: (sf fan :) )
baksuz baksuz @ Pet, 08.06.2007. 14:11
Hvala Savo majstore :)
Citlali Citlali @ Pet, 08.06.2007. 14:39
ShiShmiShaRka:
:? jbt koji ste wi frikowi hahahhaa
kompjutrer je samo MASHINA skontajte!
ne razumem to odushewljawanje tehnologijom koja ce nas na kraju i unishtiti :roll: (sf fan :) )

ay net i komp nediraj to je svetinja ;p
Damned in black @ Pet, 08.06.2007. 19:26
Citlali:
Razmisljam da kupim ovaj racunar, pa vas pitam za savet, kako vam se cini konfiguracija? :)
ASUS/MSI/GIGABYTE AGP/D5.1
CPU AMD A64 3600+ DUAL CORE
1 GB DDR2 PC800, TRANSCEND
HDD WESTERN DIGIT. 320GB 16MB
DVD-RW PIONEER DUAL
FDD 3.5'' NEC
ASUS/MSI/nVIDIA 7300GT 256MB
Fax modem 56K + 100MB LAN
Zvucnici 5.1
19'' SAMSUNG 920NW TFT MONITOR

pozz :)

A koliko bi te to cudo tehnike kostalo otprilike?
Џедај Џедај @ Sub, 09.06.2007. 13:23
Alienware komp i sretan sam ceo zivot 8)
markoca markoca @ Sub, 09.06.2007. 14:15
Covece...
Da mi je jedno 1000-2000 viska - jebes i auto i motor i ta sranja!
Sve na komp!
Ali ono cudoviste od 12000$ juju, da imam love ne bih ni sekunde se premisaljo!
A ja se patim sa govnetom od kompa... :'(

Da mi upadne lova kupio bih samo jace napajanje i novi (dual core) procesor i 3GB-a RAM-a i graficku neku i hard od 260GB (moze i dva) i nista vise...
kuciste moze da ostane...

Stoga - ako imate love viska - saljite mi poruku pa cemo da se dogovorimo... :D
sorrowscavenger sorrowscavenger @ Sub, 16.06.2007. 01:35
Pozdrav svima!
Ja sam novi ovde.
Pretpostavljam da je Citlali vec kupila onu masinu,mada ja licno mislim(iz iskustva)da to nije neka dobra investicija...jedino ako nije neki strastveni igrac,koji mora da odigra svaku novu zahtevnu igricu.Ja se bavim 3d dizajnom,i editori kao 3ds max i Maya najveci zderaci kompjuterskih resursa...I imam konfiguraciju,koja me dobro sluzi,koja je min. 300 eura jeftinija...
3dManijak 3dManijak @ Ned, 08.07.2007. 01:48
Ja vama ne mogu opisati koliko sam ja nezadovoljan danasnjim racunarima, koliko sam imao do sada prilike da radim na raznim masinama, nesto u svom nesto u tudjem vlasnistvu , i dalje pamtim moj drugi racunar po redu to je bio AMD 1700+ sa 512MB-RAM i Geforce4 64MB grafickom karticom, ploca je bila neka EPOX, 

Taj racunar je jeo malu decu, igrao sam tada moju omiljenu igru NFSU2 , radio je kao singeriza, ne znam sta bese na tom racunaru toliko dobro, ali nije kao ovi noviji toliko jadan i zedan. 

Sada imam jacu masinu, i mozda jedno od retkih kucista u Somboru, ali sa ovih 4GB RAM-a, nemam osecaj da mi bolje racunar radi nego onaj sa 512MB

Moj Racunar iz Snova je racunar koji ce zadovoljiti sve moje potrebe, (koje nisu zahtevne), koji se nece pregrevati, koji se nece kvariti.... sve ostalo je naduvavanje .... pozzzzz 
lecicso lecicso @ Pet, 09.08.2013. 22:53
lepo rečeno.i nažalost tačno. suviše je velik izbor komponenti. a najteže je ukomponovati da to radi a nemisliš, "šta sad zaj...._?". nekad je prodavaca bilo manje I oprema je sporije napredovala, pa su oni (prodavci) I znali šta da predlože. znao bih da izaberem I skuplje stvari. danas nemožeš biti siguran da ako potrošiš vise da ćeš I kupiti bolje. mislim  u rangu potrošiti vise 10-20 %. sad koristim četvrti računar, koji osvežavam kad god mogu, ubodem dobar odnos cena /kvalitet za neki deo I promenim prodam stariji/slabiji deo I kupim noviji/jači. I tako dok budem mogao. to je moj savet I Vama. pa da I navedem moju konfiguraciju iz snova, a poveden komentarom našeg forumovca, "samo neka radi dobro" prema vašim potrebama.
maratonac @ Pet, 04.10.2013. 22:47