sakupljanje potpisa protiv sbb-a

sakupljanje potpisa protiv sbb-a

Zanima me koliko jos ima nezadovoljnih korisnika sbb interneta u Somboru?
Ovde se desava ozbiljna povreda potrosackih prava i krajnje je vreme da nesto preduzmemo,jer sbb iskoriscava svoj monopolski polozaj na trzistu tako sto naplacuje usluge koje nije u stanju (ili ne zeli)da isporuci
SBB je zagrizao vise nego sto moze da pojede
Ajde bas me zanima da li ce se skupiti par nas na ovom forumu pa da krenemo u boj
Biomechanical Biomechanical @ Pon, 10.09.2007. 12:54
Meni kablovski nestaje redovno.Cas ga ima chas ga nema.

A internet obracunavaju duplo vishe.Ti potroshish 100mb oni zaokruzhe na 200..il kako god....

nemash samo ti problem,ima nas!
punk_rock_girl punk_rock_girl @ Pon, 10.09.2007. 12:58
verujem da nas ima dosta,razlog vise da ovo izguramo na videlo :)
Biomechanical Biomechanical @ Pon, 10.09.2007. 13:06
To Biomechanical! :P
Pantera_So Pantera_So @ Pon, 10.09.2007. 13:15
ehej poz Pantero,tebe uzimam kao glavnog govornika ako si voljna da se ukljucis u ovo,mislim da te niko nece nadglasati :)
Biomechanical Biomechanical @ Pon, 10.09.2007. 13:21
Pa, vidi ovako, da imam iole neke veze sa sbb-om, verovatno bih se pridruzila, medjutim, kako ja mrzim kablovsku, nemam je u kutji, a koliko sam upoznata u moju ulicu josh nije ni uvedena jer je vetjina bila nezainteresovana. Ali, znam da mazhnjavaju, tako da: go, go, go go... !
Pantera_So Pantera_So @ Pon, 10.09.2007. 13:40
To pitanje se provlaci vec duze vreme....
ja u zadnjih nekoliko meseci vodim rat sa njima, kad god idem da platim usluge
kako su stavili novi program koji koriste za uplate korisnika, pod mojim ugovorom se pojavljuje dug u iznosu od 1350 din
uredno cuvam sve uplatnice ,od samog pocetka , stanje moze da se proveri i na sajtu, da placam od prvog dana , ostaju gluvi na moje tvrdnje...
gospodza , koja sedi tamo , tvrdi da je greshka , i da ce se resiti , eto od marta , ja svaki put ratujem sa njima...reshavaju...jednom prilikom mi neki lik koji je bio na zameni , nije hteo da primi uplatu , dok se ne izravna famozni dug...e tad sam morao i da pretim... sutradan je gospodza , na samo njoj poznat nacin , provukla jos jedan mesec , izvinjavala se , kao on nema pojma, on je samo zamena , i vrlo vesto mi je ukljucila net , i naravno prenela dug i u sledeci mesec, koji i dalje resavaju ... za par nedelja idem opet da uplatim ....
a o protoku , ne vredi raspravljati , od kako postoje , to je glavni probblem, ne samo u Somboru...
ako se ikako organizuje neka ekipa za skidanje skalpa , racunajte na mene...sa zadovoljstvom cu se prikljuciti
mifi mifi @ Pon, 10.09.2007. 15:50
Ne znam u čemu je problem, ali kod mene SBB savršeno funkcioniše... TV je OK, net radi kao sat (kuc-kuc-kuc u drvo da ne ureknem...) Ljubaznost gospođa koje rade tamo na šalteru je stvarno jeziva, bolje se ophode s ljudima oni likovi što čuvaju gradsku deponiju... Samo ih slušnite kako govore, sve će vam biti jasno....
triletrip triletrip @ Pon, 10.09.2007. 17:28
Poslovanje SBB-a je najgori izrod monopolizma na Balkanu ikad. Kakva god da je akcija protiv njih, podrzavam, i ako mogu nekako da pomognem , rad sam.
dvnitycker dvnitycker @ Pon, 10.09.2007. 18:48
A u čemu se ogleda njihov monopol? Jel vas neko puškom tera da koristitte SBB? Ako nećete SBB raskinite ugovor, ima i drugih načina da se dođe do TV programa i interneta.... Toliko prosto.... Peticije... gluposti...
triletrip triletrip @ Pon, 10.09.2007. 19:38