sakupljanje potpisa protiv sbb-a

sakupljanje potpisa protiv sbb-a

A pa kad smo vec dali toliko kinte....... :roll:
punk_rock_girl punk_rock_girl @ Pon, 10.09.2007. 19:40
meni su i tv i internet skroz ok.
sve u svemu,ne zalim se
mardzina mardzina @ Pon, 10.09.2007. 20:07
E odlicno da je neko otvorio temu protiv SBB-a...
TV i internet pucaju sve cesce. Posto igram igre preko neta, uvek popi*beep*im zbog toga...nekad konekcije nema ni do pola sata. Ajde da rade nesto i ako rade da najave, a ne ovako...a i da naglasim da su prepunjeni korisnicima tako da mnogima puca veza...pocecu da razmisljam o ADSL-u ako ovako nastave da zaje*beep*ju.
Sa zadovoljstvom se prikljucujem ovome...
markoca markoca @ Pon, 10.09.2007. 20:54
Kod mene sve fino radi. TV stvarno retko, retko puca a net kad mi se par puta nesto zapucao lepo sam se pozalio na SBB forumu i problem je bio brzo resen.
remix remix @ Pon, 10.09.2007. 23:31
TV je shit, a Internet manje - vishe isto
BoKaS BoKaS @ Uto, 11.09.2007. 10:25
triletrip:
A u čemu se ogleda njihov monopol? Jel vas neko puškom tera da koristitte SBB?

u tome sto su jedini kablovski operater u somboru?
to kao mozes da gledas tv, a i ne moras
dvnitycker dvnitycker @ Uto, 11.09.2007. 10:56
Ima i ovih sto rade preko tanjira, imas stare dobre antene na krovu, za net imas ADSL (razne ponude)... Mislite da ce ih potpisi nesto posebno potresti? Samoupravljanje je zavrseno, prelazimo u liberalni kapitalizam, pa tako, ako ti se nesto ne svidja, ti raskidaj ugovor, oni gube 500 din pretplate za TV + internet ako im placas... pa kad bi svako drugo domacinstvo otkazalo ugovor i preslo na drugi nacin gledanja TV-a i koriscenja neta, mozda bi se i zapitali... ovako ce to biti samo jos jedna peticija...
triletrip triletrip @ Uto, 11.09.2007. 15:21
poredis krovne antene sa kablovskim prikljuckom?
trenutno ne postoji bolji nacin gledanja tv-a od sbb kabla. ne zato sto su oni super-duper dobri vec zato sto se niko drugi ne bavi time
u drugim drzava su regulisana prava potrosaca, kao i ponasanje firme koja ima monopol na trzistu, kod nas ne, i zbog toga moze da nas zajebava ko kako hoce.
pre adsla sbb je bio i najbolji internet provajder. pojavom telekom (i drugih) adsl-a prepolovili su im se korisnici. to je konkurencija.
dvnitycker dvnitycker @ Uto, 11.09.2007. 17:05
imas "sattelite cable" npr www.totaltv.tv
pcmaniac pcmaniac @ Uto, 11.09.2007. 17:07
I Digi TV i mnoge druge, koji ti dodju kuci, sibnu satelitski tanjir na krov, prijemnik prikljuce na TV i gledaj bato.... Konkretno u Somboru i onaj koji se bavio kablovskom pre SBB-a nije bas mnogo ulagao, a u drugim gradovima drugi distributeri rade... U Bečeju, Subotici, Beogradu... ne znam kako se zovu, ali recimo i PTT ima svoj kablovski sistem... Eto, danas je pisalo u novinama da će SBB da konkuriše za fiksnu telefoniju, pošto će uskoro biti raspisan tender za drugog operatera u stabilofonima....
triletrip triletrip @ Uto, 11.09.2007. 17:21