W802

W802

Kakav je provajder !
:?: :?: :?: :?: :?: :?:
batat batat @ Sub, 08.03.2008. 17:57
ako neskidash preko torenata,rapida i ako volish da krsha lagujesh onda je dojaja! :D
Damned in black @ Sub, 08.03.2008. 18:16
Ja u opste nisam razumeo ovaj tvoj odgovor!
Mislim da uzmem brzinu 1024 kbps!
Ja sam iz Stapara pa bi uzeo onu antenu 5.8ghz neznam dal ce da stima?
De se nalazi predajnik?
Na kolko im se menja IP?
Da mislim da skidam sa RAPIDA ?
batat batat @ Ned, 09.03.2008. 19:31
hteo sam reci puno laguju,ako mislish da idesh na msn voice talk ili skype talk zaboravi,da ti nepricham o igranju igrica online..to je sasvim dobra antena i vatace ti i boga i oca..neznam da li imaju u staparu predajnik,znam da imash na onom silosu(onaj mlin kod zadrugarke) kod belog mosta kada idesh za stapar proshao si pored predajnika 1 000 000 puta..kolko se menja IP to ti nemogu sigurno reci sigurno nije pri svakom konektovanju kao kod adsla..sve u svemu ako zhelish da skidash preko rapida na ovoj mrezhi to neces moci ja kada sam josh mogao da se konektujem kod njih rapid nije uopste radio,torenti takodje imash samo neki ftp serv,preko kojeg naruchujesh torente,a to druzhe moj dok ti nestigne procice te volja za tim..
nadam se da si sada sve skontao :wink:
Damned in black @ Ned, 09.03.2008. 20:14
Ravangrad 4ever! :D
sorrowscavenger sorrowscavenger @ Pon, 10.03.2008. 15:38
pa ako cemo ruku na srce neznash ko manje mari za korisnike ravangrad ili w802,sve u svemu u somboru nema nijedan dobar wirelles provajder koji radi godinu dana bez ikakvih vecih problema..
Damned in black @ Pon, 10.03.2008. 16:07
pa to stoji.
ali ono za 900 dinara imam oko 300... (download varira od 35-41/42) torrenti rade, emule radi,rapid radi... meni ne treba vise. :)
jedino me jebe udaljenost, da imam jos 70-80e vise pa da qpim jaci access gde bi mi bio kraj... :)
jeste da ne izlaze na teren, i da sam se dosta mucio sa namestanjem antene, ali nemam nikakvih problema vec 4-5 meseci.
sto dovodi do zakljucka da je Ravangrad bolji :P
sorrowscavenger sorrowscavenger @ Pon, 10.03.2008. 16:14
pazi nekazhem ja da je ravangrad losh kad sam bio kod njih 6-7 meseci je ok radio net,onda sam imao problema sa njima znash vec kojih,preshao na w802 4 meseca nisam znao shta je pucanje veze al nijednom mi nie pukla za 4 meseca i dl se nie spushtao ispod 32(tad sam imao 256),al ondak se mrezha iskvarila i o5 kao i ravangrad bacili krivnju na moju opremu :roll:
Damned in black @ Pon, 10.03.2008. 19:11
ma znam qjo...
da se nisam sam zajebavao sa antenom niko mi je drugi ne bi namestio, tako da su, sto se toga tice, isti provajderi.
tako da:
@batat - da sam na tvom mestu birao bih ravangrad jer ti rapid radi, torrente mozes da skidas sam i niko te ne zajebava sto se toga tice... sa tim da nemas, bar ja mislim, 1024 vec oko 500 i kusur najjacu brzinu.
vidi sa ljudima, jer ako vec qpujes wireless mislim da ces se zajebati, jer je moj komsija neki dan qpio kod w802 i misli da se prebaci.

sto nema adsla ili kablovske po selimaaa? whyyyy? :(
sorrowscavenger sorrowscavenger @ Pon, 10.03.2008. 19:36
mozhe adsl i sbb po selima,pogledaj conoplju oni imaju sbb lepo se ljudi zhalili i naslo se njih 20-30 i eto ti..tako i vi se lepo oqpite i eto vam ga..
Damned in black @ Pon, 10.03.2008. 21:40